Hakkımızda

Sinop Rehberi gezi ve tatil rehberi olarak hazırlanmış bir sitedir. Kendi memleketim olan sinop, gördüğümüz ve tavsiye edebileceğimiz yerlerle ilgili deneyim ve düşüncelerimizi paylaştığımız bir platformdur. Bu sayede okuyucularımıza hem bilgi hem de fikir verebilmeyi amaçlıyoruz.

Gezmeyi sevenleri doğru bilgilendirmek gayesiyle çıktığımız bu yolda gördüklerimizi ve yaşadıklarımızı yazmak bizim için çok keyifli bir aktivite. İnsanların yazdıklarımızı okuyup doğru bilgi edinerek tatil planlarını oluşturmaları bizi fazlasıyla motive ediyor. Her yeni yayınımızı, sadece bir kişi okuyacak olsa bile biz, milyonlarca okura ulaşıyormuş gibi düşünüp hareket ederek hazırlıyoruz.

Konu aldığımız hiç bir olayı veya mekanı bizzat yaşamadan veya görmeden ele almıyoruz. İçerik oluşturmak telaşıyla asılsız bilgi vermektense gezi tutkunlarının faydalanabileceği içerikler hazırlamak bizim için her şeyden daha önemli.

Sinop otelleri, geleneksel yemekler, tarihi mekanlar, kahvaltı mekanları, kültürel etkinlikler, sportif etkinlikler, fuarlar, festivaller, karnavallar, konserler, festivaller ve gezilecek yerler ile ilgili daha bir çok konuda yazılar yazıp bu güzel kentimizi tanıtmayı hedefliyoruz. Sinop’ta insana ve çevreye dokunan pozitif her konuyu anlatıp okuyucularımızla paylaşma telaşındayız. Bunları büyük keyifle yazıyoruz. Umarız siz de okurken keyif alırsınız.

Saygılarımla;

Hüseyin CISDIK

sinop, sinop gezilcek yerler, sinop haberleri, sinop vitrin haber, halk sesi, boyabat haberleri, gazetesi, boyabat kalesi, boyabat tuğla, tuğla fabrikası, tarihi yerler, sinop otelleri, pansiyon, apart, kiralık, satılık, belediye, sinop ak parti, sinop chp, iskele, cafe, resturant, sinop firma rehberi, web tasarım, boyabatim.com